مشارکت

شرکت‌ها و سازمان‌های پیشرو در جهان، همواره با حضور در رویدادهای اجتماعی و علمی، ضمن حمایت از پژوهش و تحقیق در جامعه دانشگاهی که باعث نوآوری و ایجاد فنّاوری‌ها و درنهایت پیشرفت علمی جامعه می‌شود، با معرفی خود به‌عنوان سازمانی حامی و ایجاد حسّ اعتماد در مخاطبان و شرکت‌کنندگان، می‌توانند به سودآوری پایدار و درازمدت دست یابند.

حضور فعال در بزرگ‌ترین رویداد علمی، کاربردی و توسعه‌ای مهندسی عمران کشور، جایگاهی ارزشمند و مطلوب برای معرفی دستاوردها و خدمات و فعالیت‌های سازمان‌های دولتی و خصوصی، شرکت‌های خصوصی، شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری و مؤسسه‌های جامعه بزرگ صنعت عمران کشور است.

ازسوی دیگر، برگزاری گردهمایی‌های تخصصی با خروجی‌های کاربردی و کیفیت مطلوب و مدنظر جامعه صنعت عمران کشور، از طریق سازماندهی سخنرانی‌های کاربردی‌تخصصی و کارگاه‌های آموزشی ارزشمند و سخنرانی‌های کلیدیِ کارآمد در سطوح عالی، معمولاً هزینه‌های هنگفتی به‌همراه دارد که درعمل، برگزاری آن را بدون حمایت متولّیان این صنعت غیرممکن می‌سازد.

ازاین‌رو، با دو رویکرد تأمین هزینه‌های برگزاری این رویداد بزرگ، با کیفیت مطلوبِ جامعه صنعت عمران و همچنین معرفی دوچندانِ نهادهای حامی یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران و حضور گسترده نهادهای مرتبط به‌عنوان حامیان مالی، دبیرخانه کنگره امکان حمایت مالی با ارئه تسهیلات متفاوت را در سطوح مختلف مهیا کرده است.

نهادهای علاقه‌مند می‌توانند ضمن مطالعه تسهیلات ارئه‌شده در هریک از سطوح مندرج در جدول خدمات ارائه‌پذیر، پس از انتخاب رده حمایت مالی، فرم ویژه حامیان مالی را تکمیل کرده و مبلغ حمایت مالی مدنظر را پرداخت کنند.

بدیهی است مجریان کنگره با توجه به میزان حمایت مالی، تسهیلات درخور توجه و مناسبی برای حامیان یازدهمین کنگره بین‌المللی مهندسی عمران درنظر گرفته‌اند.

Sponser

این دوره از کنگره بین‌المللی عمران با همت و مسئولیت دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

اطلاعات تماس با دبیرخانه

آدرس:

تهران، خیابان انقلاب، دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌های فنی، دانشکده مهندسی عمران

تلفن:

۶۶۴۸۵۳۰۷ (۰۲۱)

نمابر:

۶۶۴۰۳۸۰۸ (۰۲۱)

رایانامه:

info@11icce.ir